Mă întreb: oare ce a determinat redecorarea automobilului verde, aflat destul de departe de cea mai apropiată ţintă a spoirii. Să fi fost oare vorba de invidie?? (tipul acesta de intervenţie nu e unul nou: vezi aici unul încă şi mai creativ!!)
[primele trei fotografii prezintă poziţionarea geografică de ansamblu a operaţiunii spoirea; restul indică rezultatele - un click pe ele le măreşte şi face rezultatele mai vizibile]
Poziţionarea strategică (maşina albastră nu era acolo la momentul faptei)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgC8zBjcpJNndNRG-w4sSlYuJOmcDFBwMHII9n4t9YEt3zTRJyzb_vx9D-mmxXH7Hb13fIJDq1I0gBoeGcq0lwbYPM5YRAFp_cfEPapyCSgGnZPML9MpEdcw1I5Nexh4j6bTMvY1sdpOtc/s200/DSC00071+-+spoirea+de+primavara_resize.jpg)
Rezultatele redecorării [click pentru a vedea mai bine]
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu